Türkali Su Kaçağı Tespiti

Haz 4, 2020 Su Kaçağı
Türkali Su Kaçağı Tespiti, Türkali Robotla Su Kaçağı, Türkali Kırmadan Su Kaçağı Tamiri, Türkali Su Kaçağı, Türkali Cihazla Su Kaçağı

Türkali Su Kaçağı Tespiti

Türkali su kaçağı tespiti, hizmetlerimiz doğru, uygun maliyetli su kaçağı tespitini ve sıhhi tesisat ve ısıtma şebekelerinin teşhisini sağlar. Kalorifer veya su tesisatı şebekesinde su kaçağı veya su kaybı gibi durumunda, arızayı doğru bir şekilde belirleyebilir.

Noktasal olarak kırma dökme gerektirmeden onarımını yapabiliriz.

Türkali Su Kaçağı Bulma

Türkali semtinde oturan vatandaşların su kaçağı sorunuyla karşılaşması halinde, tespit ve onarım hizmeti veren firmalara başvurmaları gerekmektedir. Türkali kameralı su kaçağı bulma yönünden etkili bir hizmetin sunulduğu bir semttir. Zamanında müdahale edilmeyen ve giderek başka sorunlara da yol açan su kaçağının tespiti artık çok kolay bir işlem haline gelmiştir. Su kaçağının sebeplerinden biri zamanın etkisiyle yıpranan tesisat borularında çatlamaların meydana gelmesidir. Bununla birlikte, binanın yapım aşamasında boruların yanlış şekilde dizayn edilmesi de bu sorunu doğurmaktadır.

Türkali Su Sızıntısı

Önceden, su kaçağı tespiti için evin her tarafı kırılmak zorunda kalınıyordu. Fakat son dönemlerde, teknolojiyle birlikte geliştirilen cihazlarla sadece kaçağın olduğu yer kırılmaktadır. Türkali kameralı su kaçağı tespiti işlemleri genellikle termal ısı kamera veya akustik dinleme cihazıyla tespit edilmektedir. Su kaçağı bulunurken ve onarılırken yapılan işlemler şunlardır;

 • Termal özellikli cihazlarla tespit edilirken ısıya karşı duyarlı bu cihazla su kaçağının olduğu yeri görmek mümkün olmaktadır.
 • Sese oldukça duyarlı akustik dinleme cihazıyla ise dinleme yöntemiyle su kaçağının var olduğu alan belirlenmektedir.
 • Kaçağın olduğu kısım belirlendikten sonra sadece o kısım kırılır.
 • Kaçağın ne sebeple oluştuğuna göre tamir işlemi yapılır.
 • Kırılan kısım tekrar kapatılarak işlem bitirilir.

Türkali kameralı su kaçağı bulma ve tamiri yapmakta olan, 24 saat boyunca açık yerler bulunmaktadır. Bu firmaların büyük kısmı, su kaçağı tespit ve tamir işlemini 1 yıl garantili olmak üzere yapmaktadır. İnternette arama motoruna yazarak telefon numaralarına ulaşılabildiği gibi her saatte iletişim sağlanabilmektedir. Kolay şekilde fazla hasar meydana gelmeden ve kısa bir zaman içerisinde, maddi açıdan uygun fiyatlarla bu sorunun çözülmesi mümkündür. 

Türkali su kaçağı problemlerinize Hızlı Çözüm Sunmak?

Türkali ilçesinde su kaçağı sorunları her geçen gün artıyor. Bunun nedeni eski yapıların yenilenmemesi ve yeni yapılan tesisatların hatalı yapılmasıdır.

Kullandığı teknolojik cihazlar ile kısa sürede sorunlarınıza çözüm bulan firmamız kırmadan dökmeden kaçak onarımı ve tespiti yapmaktadır.

Çevrenizdeki dairelere bir sıkıntı vermeden gürültüsüz bir şekilde en kısa sürede servis imkanı sunuyoruz.

Bizimle iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz.

Türkali Su kaçağı Tespiti

Evinizde kenara atılmayacak tesisat sorunlarının en başında su kaçağı sorunları gelmektedir. Türkali Su kaçağı Tespiti hizmeti veren firmamız tesisat problemlerinde sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. İstanbul da hem avrupa hemde anadolu bölgemiz de her gün aktif ekipleri ve araçları ile daima olarak servis sağlamaktayız. Yaşadığınız sorun türü hangisi olursa olsun uzmanlarımız en yüksek performansta sizlere çözüm sunacaklardır.

Hizmetimiz son derece kaliteli olup %100 güvenceli olarak Türkali su kaçağı Desteği vermekteyiz.

Türkali Semtinde Kırmadan Su kaçağını Buluyoruz

İstanbul da haftanın bir çok günü Levet semtinden bizlere ulaşan müşterilerimiz bulunmaktadır.Sadece dairelere hizmet vermiyoruz iş yerinize de servisimiz bulunmaktadır. Türkali Su kaçağı Tespiti için verdiğimi her hizmette öncelikli hedefimiz hiç bir şekilde kırmaya dökme yapmadan kaçağın yerini bulabilmekten geçmektedir. 

Acil Durumlarda Firmamıza 7/24 Su kaçağı için ulaşabilirsiniz.

Türkali kameralı su kaçağı

Türkali kameralı su kaçağı bulma tesisatçı kırmadan dökmeden tesisat kaçaklarının yerini buluyoruz. Su kaçağı tespiti Türkali firmamızı arayarak daire tesisatın su kaçağı olan yerini tespit ettirebilirsiniz.

Türkali termal kameralı su kaçağı

Türkali termal kameralı su kaçağı bulma servisi sıcak su borusundaki kaçaklar termal kamera sayesinde noktasal olarak tespit edilmektedir. Su kaçağı tespiti Türkali şubemizi arayarak termal kameralı servis talebinde bulunabilirsiniz.

Türkali termal kameralı su kaçağı bulma su borusu patlağı firmasıdır. Su borusu patlağı tamir etme işlemi kadar nerede oluştuğunu da görmek gerekir. Hatalı bir karar yanlış noktaların kırılmasına neden olabilir. Özellikle ortada sıcak su akıtan borular varsa kameralı su kaçağı tespiti cihazı ile aranması yapılması şarttır. Kombi, güneş enerji su borusunda devamlı sızıntı var gibi sayısız şikayetler de kaçak su tespiti 7/24 göreve hazırdır.

Türkali Su Sızıntısı

Türkali termal kameralı su kaçağı tespiti su borusu hasar tespit yapan firmadır. Tesisatın ne kadar hasara sahip olduğunu ve maliyeti cihazlarımız ile bulabilir ve isterseniz bilir kişi raporumuzu da düzenleyebiliriz. Su borusu patladığında makineyle bulan ustalar ne yapar? Şüpheli birkaç dairenin su basıncını ölçeriz. Sızıntı olmadığını görürsek atık borularına kamera takıp inceleriz. Eğer ki sızıntı olduğunu test pompası ile görürsek o daireye ulaşırız. Kırılacak bölgenin oldukça azalmasını sağlamaktadır.

Türkali su kaçağına kameralı bakan servis

Su kaçağına kameralı bakan servis Türkali şubesi ile hizmetinizdedir daire tesisatında su kaçağını noktasal olarak bulunup tamir işlemleri yapılır. Su kaçağı tespiti Türkali firmalarını arayarak kameralı sistemle servis alabilirsiniz.

Türkali su kaçağı tespiti
Türkali su kaçağı bulma
Türkali su sızıntısı bulma
Türkali su kaçak bulma
Türkali su kaçak tespiti
Türkali su sızıntısı tespiti
Türkali su sızıntısı tespit
Türkali su kaçak tespit
Türkali robotla su kaçağı bulma
Türkali cihazla su kaçağı bulma
Türkali robotla su kaçağı tespiti
Türkali robotla su kaçağı tespit
Türkali cihazla su kaçağı tespiti
Türkali cihazla su kaçağı tespit
Türkali su kaçak firması
Türkali su kaçağı firması
Türkali su kaçağı firmaları
Türkali su kaçak firmaları

Kameralı Sistemle Su Kaçağı Yer Tespiti

Hepimizin de bildiği gibi kameralar sistemleri günümüzde sadece askeri alanlarda değil günlük hayatımızda hayatımızdı kolaylaştırması için kullanılmaya başlandı. Hatta bu iş abartılarak termal kameralı akıllı telefon bile çıkartıldı. İşte bu nedenle bazı şirketler ve bazı tesisatçılarda işlerinde termal kamera kullanmaya başladı. İşte bu işlem sayesinde artık su kaçağının nerede olduğunu bulma işlemi artık çok daha kolay. Eskiden su kaçağı tadilat işlemi 3-4 saat sürmekteydi şimdi ise termal kameralar kullanıldığı için bu işlem sadece 1 saat sürmektedir. İşte bu nedenle çoğu firma ve tesisatçı termal kamera sistemine geçmiştir.

Türkali tesisat firması
Türkali tesisat firmaları
Türkali su tesisat firması
Türkali su tesisat firmaları
Türkali su kaçağı tespiti
Türkali su kaçağı bulma
Türkali su sızıntısı bulma
Türkali su kaçak bulma
Türkali su kaçak tespiti
Türkali su sızıntısı tespiti
Türkali su sızıntısı tespit
Türkali su kaçak tespit
Türkali robotla su kaçağı bulma
Türkali cihazla su kaçağı bulma
Türkali robotla su kaçağı tespiti
Türkali robotla su kaçağı tespit
Türkali cihazla su kaçağı tespiti
Türkali cihazla su kaçağı tespit
Türkali su kaçak firması
Türkali su kaçağı firması
Türkali su kaçağı firmaları
Türkali su kaçak firmaları
Türkali tesisat firması
Türkali tesisat firmaları
Türkali su tesisat firması
Türkali su tesisat firmaları
Türkali su kaçağı tespiti fiyatı
Türkali su kaçağı tespiti fiyatları
Türkali su kaçağı bulma fiyatı
Türkali su kaçağı bulma fiyatları
Türkali su sızıntısı tespiti fiyatı
Türkali su sızıntısı tespiti fiyatları
Türkali ucuz su kaçağı tespiti
Türkali ucuz su kaçağı bulma
Türkali su kaçağı tespiti fiyatı
Türkali su kaçağı tespiti fiyatları
Türkali su kaçağı bulma fiyatı
Türkali su kaçağı bulma fiyatları
Türkali su sızıntısı tespiti fiyatı
Türkali su sızıntısı tespiti fiyatları
Türkali ucuz su kaçağı tespiti
Türkali ucuz su kaçağı bulma

Türkali Su Sızıntısı Tespiti

Kırmadan Kaçak Tespit Tesisat Su Kaçağı Tespiti işlerinizi en kısa sürede ve en teknolojik cihazlarla kırmadan yapabilmektedir. İstanbul’un neresinde olursanız olun su sızıntısı tespit işlerinizi en uygun fiyata ve en hızlı bir şekilde yapmaktayız.

Su kaçağı Tespiti işlerimiz;

 • Tesisatdaki Su Kaçağını Bulma
 • Kırmadan Su Kaçağı Bulma
 • Banyo Su Kaçağı Tespiti
 • Cihazla Su Kaçağı Bulma
 • İşyeri Su Kaçağı Tespiti
 • Görüntülü Cihazlarla Su Kaçağı Bulma
 • Daire Su Kaçağı Bulma

Bildiğiniz gibi önceden mekanlarınızın her yeri kırılır. Aklınıza gelen bir kaç soru olabilir tabi ki bu cihazlar nasıl su kaçağını bulur acaba diye düşünmektesiniz.

Türkali Kırmadan Su Sızıntısı

Türkali Kırmadan Su Kaçağı Tespiti şu şekilde yapılmaktadır. Öncelikle ev ve ofisinizde ki tesisatlar bağımsız olarak ayrılır. Sıcak suda mı yoksa soğuk suda mı kaçak var buna bakılır. Hangi tesisat da sızıntı var ise ona göre kaçak arama işlemine başlanır. Termal kamera ve akustik ses dinleme cihazımız ile su kaçağının yerini noktasal olarak tespit etmekteyiz. Bundan sonra ki işlemler bildiğiniz üzere kırıp onarımını yapmaktır.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Türkali Bunlardan önemli olarak tabi ki şunu söyleyebiliriz. Cihaz ne kadar bu işte önemli ise bu cihazları kullanabilmek de bunun kadar önem arz etmektedir. Kırmadan Kaçak Tespit tesisat diğer firmalardan farklı olarak en az 2 yıl tecrübeli elemanlar ile çalışmaktayız. Evinizi evimiz olarak biliriz ve sizi mağdur etmeden zamanında servis vererek işimizi temiz bir şekilde yapıp teslim etmekteyiz. Sizlerde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Kırmadan Türkali Su Kaçağı Tespiti ve Onarımı

Gizli sızıntı, tesisatta meydana gelebilecek en büyük sorunlardan biridir. Bazı durumlarda, yerden çıkan su belirgin bir basınçta geliyorsa  çıplak gözle sızıntı tespit edilebilir. Bununla birlikte, çoğu durumda, su kaçağı mahallinde su yüzeye gelmez ve özel cihaz ve donanım olmadan kusurun yerini belirlemek imkansızdır. Bir boru hattında belirgin bir iz bulunmadığı takdirde, soru kaçağı nasıl bulacağınız sorusudur. Önceden, bir sızıntının yerini belirlemek için, zemini tahmini bir kaza bölgesinde rastgele açmak gerekiyordu. Ancak bu her zaman olumlu bir sonuç vermedi. Toprak işleri sadece emek yoğun bir önlem değildir, aynı zamanda halka açık yollardaki trafiğin engellenmesi. Su kaynağının uzun süre kapatılması ve benzeri nedenlerden dolayı rutubet koku nem gibi birçok soruna neden olmaktadır.

Türkali Su Kaçağı Tespit Firmaları

Türkali robot cihazla su kaçağı bulma yer altından gelen seslere yönelik etkili kameralı su kaçağı tespiti ile yardımcı olabilir. Uzunca elektronik kablolara sahip robot cihaz ile sızma yerleri hemen bulunurken, onarımlara da geçebiliriz. Türkali robot cihazlı su tesisatçı kullandığı metotlar %100’e yakın doğru analiz yapan cihazlardan oluşmaktadır. Akan ve damlayan suların yerleri bazen belli olurken bazen ise duvar nemlilikleri kendisini gösterebilir. Bulunan sorunlar hemen ortadan kaldırılacaktır.

Türkali robot cihazla su kaçağı bulma su tesisat dolaşım sistemlerinde özel dinleme makineleri ile yerlerini bulabilir. Seslerin çıkış yerleri, ilerleme sırasında farklar, bina yüzeylerindeki ıslaklıklar gibi faktörler yalnızca ses analizleri ile bulunabilir. Betonu yıkmadan, fayansları  kırmadan su kaçağı bulan tesisatçı ve onarım aşamalarını hemen yapabilen firmamız her zaman buradadır. 

Türkali su kaçağı bulan firmalar

Türkali su kaçağı bulan firmalar olarak kırmadan dökmeden kameralı sistemle su kaçağı tespiti ve tamirat servisi veriyoruz bize ten ulaşın. Su kaçağı tespiti Türkali şubemizi arayarak aynı gün içinde cihazla su arıza bulma servisi alabilirsiniz.

Türkali Su Kaçağı Bulma Firmaları

Türkali kameralı cihazla su kaçağı bulan firmamız aynı zamanda tespit ettikten sonra tamir servisini vermektedir. Alt kata su sızıntısı var ve siz evinizi kırdırmak istemiyorsanız işte doğru yerdesiniz. Çözüm tesisat firmamız yoğun ve sesli su sızıntısı kaçaklarında neler yapıyoruz, kırmadan kusurlu, hasarlı su borusu nasıl bulunur söyleyelim. Su seslerini sırf duyuyoruz diye bir bardak ve bu şekilde yer tespiti yanlıştır. Biz bunun yorumlanmasını ekip arkadaşımız ve aynı anda sesleri analiz edecek olan el bilgisayarımıza bırakıyoruz. Bina içinde çok sayıda problem noktası olabilir. Yalnız uygun bir mikrofon taraması ile yerleri bulunabilir. Bu esnada parça değişimi esas olduğundan dolayı yaptığımız ise o bölgede matkap ile fayansta ufak bir çatlak meydana getirmektir.

Türkali Dedektörle Su Kaçağı Tespiti

Türkali dedektörle su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firmamızda kırmadan kameralı sistemle su kaçağı bulma ve onarım hizmetleri verilmektedir. Su kaçağı tespiti Türkali şubemiz dinleme sistemiyle , kameralı görüntüleme ve dedektörlerle tesisat kaçağının yerini bulur.

Türkali Su Kaçak Tespiti

Türkali dedektörle su kaçağı tespiti konforlu ve %100 doğru su sızıntısı bulma firmasıdır. Diğer su kaçağı bulan firmalar arasındaki farklarımız teknolojiyi yakından takip edip çalışanlarımıza her hafta eğitim vermemizdir. Pişman olmayacağınız çalışma sistemleri ile kaliteli hizmetleri almanız çok da uzak değildir.

Türkali Su Kaçağı Bulma Fiyatları

Türkali su kaçağı tespiti Uzmanlarımız, büyük çaplı su borularında kaçak aramadan ve dağıtım boru hatlarında boru içi hataların tespit edilmesinden. Boru hatlarının izlenmesi ve saha planındaki konumlarının belirlenmesi de dahil olmak üzere. Tüm su tedarik sisteminin durumunun kapsamlı bir araştırmasına kadar her türlü teşhis çalışmasını yapabiliyor. Su boru hatlarınızın durumunu değerlendirmek için, şebekelerin çalışmasını aksatmadan. Tüketicilere su temini durdurmayı da içeren en modern yöntemleri ve teknolojileri sunabiliriz. Zemin açmak için ek çalışmalar yapmanız gerekmez.

Gizli boru hattı sızıntısı büyük sorunlar getiriyor?

Her gizli su kaçağının maddi kayıplara yol açtığı bir sır değil. Sızıntı araştırması ve yerelleştirilmesinin istenmesi, maddi kayıpların azaltılmasına ve boru hattındaki hataları derhal tamir etmeye  olanak sağlar.

Türkali robotlu su kaçağı bulma depresif ya da kötü döşenmiş boru hatları, zayıf ya da korozyon koruması yok, yanlış döşenmiş vanalar. Sızıntının olumsuz etkilerinden biri, su kaynakları kaybının yanı sıra, su tedarik sistemindeki baskıda bir düşüş. Boru hattındaki bu kayıpları telafi etmek için yapılan baskıdaki zorla artış, elektrik tüketiminde bir artışa neden olur. Aynı zamanda, basıncı artırmak yalnızca sızıntıları arttırır; bu da mühendislik yapıları ve çevre için çok olumsuz sonuçlar doğurur.

Fayans altı su kaçağı bulabiliriz.

Çoğu durumda, su ve ısı boru hatları yere serilir. Aynı zamanda, nem ve kimyasalların zararlı etkilerini yaşarlar, toprak korozyonuna maruz kalırlar. Başıboş akımların olduğu durumlarda  elektro korozyon. Bütün bu zararlı faktörler su sızıntı oluşumuna katkıda bulunur. Sızıntı tespiti’nin en zor görevlerinden biri olan yer altındaki su sızıntısını tespit edin. Bizimle çalışan kaçak uzmanları en modern teknolojileri kullanarak yeraltı kaçaklarını etkin biçimde araştırabilir.

Sızıntıları tespit etmek için en zor noktalara bile ulaşabiliriz. 

Türkali Su Sızıntısı Onarımı

Türkali Su Kaçağı Tespiti yaptırmak ilk olarak sizlerin de verdiği bilgi ve göstereceğiniz su kaçağı tespiti bölgesinde ön bir keşif yapılır. Su sızıntısının olduğu yerin keşfinden sonra; su sızıntısı bulma cihazı ile sızıntı yaşanan alanda su sızıntısı tespit işlemi  gerçekleşir. Akustik son teknoloji ile donattığımız cihazlarımızla günler alan tespit işlemi çok kısa sürede gerçekleşecektir.

 Nasıl Çalışıyoruz ?

Tesisat sisteminizde probleminiz varsa ve güvenilir ve hemen bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız arayabilirsiniz. 7/24  destek veren telefonlarımızı arayarak destek alabilirsiniz. Arkadaşlarımız sorunlarınızı dinleyip hemen bir çözüm üretmek için tüm teknolojik cihazları ile sizlere destek vermek için yola çıkacaklardır..

Türkali Su Sızıntısı Cihazla

Kırmadan Kaçak Tespit Tesisat su kaçağı bulma servisi hizmetlerimiz, ev yada ofisiniz bundan sonra kırılmayacak bozulmayacak. Su sızıntıları çoğunlukla komşumuza özellikle de alt komşumuza damlama şeklinde nüksetmektedir. Su kaçağından oluşan bu sorunların tespitini biz termal kameralarla yapmaktayız.

Türkali Su Sızıntısı Tespiti

Akustik dinleme cihazları çalışırken gürültü ya da herhangi bir ses çıkarmadığından, günün herhangi bir saati için randevu oluşturmanız mümkündür.

Kırmadan Kaçak Tespit Tesisat yaptığı işleri profesyonel bir biçimde sonuca kavuşturarak sizlere % 100 garanti ile hizmet vermektedir.

Su Kaçağı Tespit Firması

Su Kaçağı Tespit tesisat olarak bizim en önemli farkımız teknolojiye yaptığımız yatırımdır. Bizler her zaman güçlü teknolojik altyapımız ile sizlere en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Su Kaçağı Tamircisi

Su boruları gözle görünür bir yerde olmadığından meydana gelen kaçağı tespit etmek sandığınızdan daha da zor olur. Su akışkan özelliği nedeniyle kısa süre içerisinde bütün duvarlarınızı ıslatır ve sorunun nereden kaynaklandığını bulmanız zorlaşır. 

Türkali Su Tesisat Firması İşinde Usta Kırmadan Kaçak Tespit Tesisat

Firmamız Kırmadan Kaçak Tespit Tesisat sizlere sağlamış olduğu her hizmet için garanti sunmaktadır.

Geniş ve uzman kadrosu ile İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet götüren firmamız, sessiz çalışan cihazlarımız sayesinde kimseye rahatsızlık vermeden sorunu çözmektedir. Firmamız sizlere aynı gün servis imkanı da sunar. Bunun için firmamızı arayıp randevu talep etmeniz yeterlidir.

Sizde su tesisatında meydana gelen problemlerden daha doğrusu oluşan sorunlardan sonra tamir işleminde uygulanılan yöntemlerden bunaldıysanız bu yazımızı okuyun.

 • Elde olmayan sebeplerden dolayı ortaya çıkan su kaçaklarında canımızı en çok sıkan iş su kaçağı tamiri sırasında izlenilen yoldur.
 • Su tesisatında bulunan su borularının fayans altlarında bulunmasından dolayı maliyet ve işçilik artmaktadır. Kırılan fayansların altında bulunan su sızıntıları tamir edilir ve ardından sizlere harabeye dönmüş bir yapı bırakırlardı.

Akustik yani elektronik dinleme adı verilen su sesine karşı hassas hale getirilmiş ve su kaçağı bulma işleminde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Türkali Su Kaçağı Bulma Servisi

Firmamız İstanbul genelinde tüm ilçelere servis sağlamaktadır. Türkali kamerayla su kaçağı tespiti hizmeti aynı gün su kaçağı tespiti, su tesisatı, tesisat kaçağı tamiri, su tesisat tamiri, tıkanıklık açma gibi aklınıza gelebilecek her türlü tesisat sorunlarınıza kısa sürede doğru ve garantili hizmet sağlamaktadır. Bizimle hemen iletişime geçin ve sizde sudan sebeplere bir son verin.

Türkali su kaçağı dedektörlü tesisatçı özel metot olarak kullanılan kameralı su kaçağı tespiti ile banyonuzda çalışma yapabilir. Duş alırken giderin tıkanması ve oradaki suyun geri gelmesi bir tıkanma problemi değil midir? Basınçlı su ile açma ile birlikte temizlenmesi mümkün olup gözlem kameraları ile kaçak su tespiti de birlikte yapılabilir. Evinizdeki olmadık alanları kırmak ve masrafları artırma gibi şikayetlerinize kesinlikle derman olacak bir çözümdür.

Türkali Su Kaçağı Bulma Dedektörle

Türkali dedektörle su kaçağı tespiti kuruluşumuz ile kırmadan su kaçağı tespiti yapabilmek. İçi tamamen hava ile dolu olan bir tesisatın mühürlenmesine rağmen sizce içine hava basılabilir mi? Bu dolu olan bir bisiklet tekerleğine benzer. İşte bu ölçümleri rakamsal olarak bizlere sunan metot ile ne kadar dayanıklı olduklarını da gözler önüne sermekteyiz. Eğer hasar bulursak, onarmak için de ses çıkışlarını dinleme tekniğini kullanarak su kaçağı bulan tesisatçı olarak yerlerini hızlıca deşifre edebiliriz.

Kırmadan Kaçak Tespit olarak başta Türkali olmak üzere tüm İstanbul genelinde Su Kaçağı Tespiti, Su Tesisatçısı, Robotla Su Kaçağı Bulma, Kırmadan Su Kaçağı Tespiti, Kameralı Su Kaçağı Onarımı hizmetleri vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonMobil Tıkla Ara